LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: General
km: ទូទៅ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
