LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Location
lt: Vieta

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: General
lt: Bendras

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
