LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: General
lv: Galvenie

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
