LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: ID
ne: परिचय

en: Location
ne: स्थान

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
