LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Location
nl: Locatie

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Id
nl: ID

en: General
nl: Algemeen

en: Default value
nl: Standaardwaarde
