LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Location
oc: Emplaçament

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Default value
oc: Valor per defaut
