LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Location
pl: Położenie

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: General
pl: Ogólne

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Default value
pl: Wartość domyślna
