LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: ID
fa: هویت

en: Location
fa: مکان

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Id
fa: هویت

en: General
fa: عمومی

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
