LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Location
pt: Localização

en: Plain text
pt: Texto puro

en: General
pt: Geral

en: Provider
pt: Provedor

en: Default value
pt: Valor padrão
