LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Location
ro: Locația

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Provider
ro: Furnizor

en: Default value
ro: Valoare implicită
