LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Location
sv: Plats

en: Plain text
sv: Ren text

en: General
sv: Allmän

en: Provider
sv: Leverantör

en: Default value
sv: Förvalt värde
