LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Location
ta: இடம்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: General
ta: பொது

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
