LocalGov CQC (1.1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Location
tr: Konum

en: Plain text
tr: Düz metin

en: General
tr: Genel

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Default value
tr: Varsayılan değer
