LocalGov Directories (3.3.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Directories
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Others
kn: ಇತರರು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
