LocalGov Directories (3.3.4) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ

en: Sort settings
am: የድርድር ቅንብሮች
