LocalGov Directories (3.3.4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: On
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Phone
fi: Puhelin

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: File attachments
fi: Liitetiedostot

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Directories
fi: Hakemistot

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Directory listing
fi: Kansiolistaus

en: Sort settings
fi: Lajittele asetukset
