LocalGov Directories (3.3.4) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: On
hr: Uključi

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Phone
hr: Telefon

en: Directory
hr: Imenik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: File attachments
hr: Privitci
