LocalGov Directories (3.3.4) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: On
is: Virkjað

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Phone
is: Sími

en: Sort by
is: Raða eftir

en: File attachments
is: Skráarviðhengi

en: Website
is: Vefsíða

en: Contact name
is: Nafn tengiliðs
