LocalGov Directories (3.3.4) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: List
it: Elenco

en: On
it: Acceso

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Off
it: Spento

en: Location
it: Posizione

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Phone
it: Telefono

en: Directory
it: Cartella

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: File attachments
it: File allegati

en: Changed
it: Modificato

en: Directories
it: Cartelle

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Sort direction
it: Direzione ordinamento

en: Primary
it: Primario

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Sort settings
it: Impostazioni ordinamento
