LocalGov Directories (3.3.4) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: File attachments
km: ឯកសារភ្ជាប់របស់​ឯកសារ
