LocalGov Directories (3.3.4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: List
ml: പട്ടിക

en: On
ml: ഓൺ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
