LocalGov Directories (3.3.4) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Phone
nn: Telefon

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: File attachments
nn: Vedlagte filer
