LocalGov Directories (3.3.4) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: On
ru: Вкл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Off
ru: Выкл

en: Location
ru: Место

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Phone
ru: Телефон

en: Directory
ru: Каталог

en: Banner
ru: Баннер

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: File attachments
ru: Прикрепленные файлы

en: Website
ru: Вебсайт

en: Changed
ru: Изменение

en: Facets
ru: Фасеты

en: Directories
ru: Папки

en: Others
ru: Другие

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Contact name
ru: Имя контакта

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: Primary
ru: Первичный

en: Organisation
ru: Организация

en: Contact phone
ru: Контактный телефон

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Sort settings
ru: Настройки сортировки
