LocalGov Directories (3.3.4) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: On
th: เปิด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Others
th: อื่นๆ

en: Contact name
th: ชื่อผู้ติดต่อ
