LocalGov Directories (3.3.5) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: View
af: Wys

en: All
af: Alle

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored on
af: Geskep op

en: File attachments
af: Lêer-aanhangsels

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
