LocalGov Directories (3.3.5) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: On
ar: في

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Directory
ar: الدليل

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب

en: Embed
ar: تضمين

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Sort settings
ar: إعدادات الترتيب
