LocalGov Directories (3.3.5) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Location
bn: অবস্থান

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: File attachments
bn: ফাইল এটাচমেন্ট সমূহ
