LocalGov Directories (3.3.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel
