LocalGov Directories (3.3.5) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: On
el: Ανοικτό

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: File attachments
el: Συνημμένα αρχεία

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Directories
el: Κατάλογοι

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Contact name
el: Όνομα επαφής

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Sort settings
el: Ρυθμίσεις ταξινόμησης
