LocalGov Directories (3.3.5) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Phone
gl: Teléfono

en: Directory
gl: Directorio

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Directories
gl: Directorios

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Embed
gl: Incrustar

en: Primary
gl: Primario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
