LocalGov Directories (3.3.5) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: All
ku: هەموو

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: File attachments
ku: لکاندنی پاشکۆ
