LocalGov Directories (3.3.5) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: View
mn: Харах

en: All
mn: Бүгд

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
