LocalGov Directories (3.3.5) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
