LocalGov Directories (3.3.5) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
