LocalGov Directories (3.3.5) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: All
sl: Vsi

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: File attachments
sl: Pripete datoteke
