LocalGov Directories (3.3.5) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Sort settings
sr: Подешавање сортирања
