LocalGov Directories (3.3.5) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: On
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Phone
uk: Телефон

en: Desc
uk: Спад

en: Directory
uk: Каталог

en: Banner
uk: Банер

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Changed
uk: Змінено

en: Facets
uk: Фасети

en: Apply
uk: Застосувати

en: Directories
uk: Каталоги

en: Offset
uk: Зміщення

en: Others
uk: Інші

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Contact name
uk: Ім'я контакту

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Primary
uk: Основні

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Organisation
uk: Організація

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Contact phone
uk: Контактний телефон

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Sort settings
uk: Налаштування впорядкування

en: Parent page
uk: Батьківська сторінка
