LocalGov Directories (3.3.7) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: On
tr: Açık

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Directory
tr: Dizin

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: Primary
tr: Birincil

en: Sort settings
tr: Sıralama ayarları
