LocalGov Directories (3.4.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: On
et: Sees

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: All
et: Kõik

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Directory
et: Kataloog

en: Banner
et: Bänner

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Embed
et: Manus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Sort settings
et: Sorteerimise seaded
