LocalGov Directories (3.4.0) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: On
he: פעיל

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: All
he: הכל

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Phone
he: טלפון

en: Desc
he: יורד

en: Directory
he: סיפרייה

en: Banner
he: באנר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Embed
he: הטמעה

en: Primary
he: ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Sort settings
he: הגדרות מיון
