LocalGov Directories (3.4.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
