LocalGov Directories (3.4.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: On
mr: वर

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Website
mr: संकेतस्थळ

en: Sort settings
mr: क्रमवारीची सेटिंग्ज
