LocalGov Directories (3.4.0) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: On
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Banner
oc: Bandièra

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: File attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Website
oc: Site web

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: Primary
oc: Primaire

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
