LocalGov Directories (3.4.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
