LocalGov Directories (3.4.0) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: On
sv: På

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Location
sv: Plats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Phone
sv: Telefon

en: Desc
sv: Fallande

en: Directory
sv: Katalog

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: File attachments
sv: Bifogade filer

en: Website
sv: Webbplats

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Directories
sv: Kataloger

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: Embed
sv: Bädda in

en: Primary
sv: Primär

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Sort settings
sv: Inställningar för sortering
