LocalGov Directories (3.4.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: All
ug: ھەممە

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Website
ug: تور بەت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: - All -
ug: ھەممىسى
