LocalGov Directories (3.4.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: All
ast: Too

en: Location
ast: Llugar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: File attachments
ast: Ficheros axuntos
