LocalGov Directories (3.4.1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Directory
az: Kataloq

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Sort settings
az: Parametrləri çeşidləyin
