LocalGov Directories (3.4.1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: On
be: На

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Banner
be: Банэр

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: File attachments
be: Дадаткі

en: Apply
be: Ужыць

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Sort settings
be: Налады сартавання
