LocalGov Directories (3.4.1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Phone
bg: Телефон

en: Directory
bg: Директория

en: Authored on
bg: Написано на

en: File attachments
bg: Прикачени файлове

en: Apply
bg: Търси
